گروه فرهنگی و تولیدی حجاب ماهک

فروشگاه

پرسش و پاسخ

سوالات متداول.

از چه نوع پارچه ای استفاده میکنید؟

از آنجایی که این مجموعه تولید کننده است و صداقت کاری را از موارد تعهد خود می داند لذا این مجموعه تمامی پارچه هایی که استفاده می کند به درستی خدمت مشتریان عرض میکند که این پارچه ساخت کشور چین یا ایران و یا کره می باشد.لذا شما می توانید در خرید خود اطمینان حاصل بفرمایید.

توجه بفرمایید که در سایت سعی می شود به صورت پیش فرض پارچه های اعلا بارگذاری شود و لذا پارچه های دیگر مثل ژرژت چین و… که در مجموعه وجود دارد معمولا خیلی محدود در سایت بارگذاری می شود.

نحوه ارسال به چه صورت است؟

امکان ارسال به سراسر ایران فراهم است و کلیه سفارشها با پست پیشتاز ارسال خواهد شد .مدت زمان ارسال طبق اطلاعیه پست برای شهرستان های خارج از تهران یک هفته می باشد و برای داخل تهران 3 الی 4 روز می باشد.(البته تاکنون در تهران دو الی سه روزه و برای شهرستان ها 4 روزه به دست مشتریانمون رسیده است)

قیمت چادر مشکی در فروشگاه حجاب ماهک ؟

گروه فرهنگی و تولیدی حجاب ماهک چون تولید کننده چادر است سعی می کند قیمت چادر ها با سود حداقلی به دست مصرف کنندگان عزیز برسد.

قیمت بقیه محصولات به چه صورت است؟

حجاب ماهک سعی دارد از آنجایی که یک فروشگاه پوشاک اسلامی است تمامی محصولات خود را که حتی تولیدی خودش نیست با سود مشخص و حداقلی به فروش برساند تا تمامی عزیزان بتوانند با قیمت مناسب از پوشاک اسلامی برخوردار بشوند.

(بابت همین امر است که قیمت در این مجموعه در خرید های حضوری و غیر حضوری مقطوع می باشد)

ثبت نام

تمامی حقوق برای گروه فرهنگی و تولیدی حجاب ماهک محفوظ است سیاست حفظ حریم خصوصی.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)