گروه فرهنگی و تولیدی حجاب ماهک

چند نکته در خصوص شست و شوی چادرمشکی!

چند نکته ذیل می تواند در طول عمر پارچه های چادری ، پرز نگرفتن یا دیرتر پرز گرفتن و… کاربرد داشته باشد:

  1.  استفاده نکردن از ماشین لباسشویی و شستن با دست (و خیلی چنگ نزنید و یا نچلانید)
  2.  استفاده از آب سرد(آب سرد رنگ لباس را ثابت نگه می دارد و عمر آن را طولانی می کند.)
  3. استفاده از نرم کننده

 

برای کاهش الکتریسیته بعد از شستشو لباس ها و چادر مشکی از نرم کننده لباس استفاده نمایید.استفاده از نرم کننده سبب می شود چادر در استفاده گیری بعدی پرز نگیرد ودر صورتی که نیاز به اتوکشی باشد راحت تر اتو شود.

نکته بسیار مهم 

هیچ گاه مایعات شوینده و نرم کننده را مستقیما روی لباس نریزید. ابتدا ماده شوینده را در آب حل نمایید آنگاه چادر را وارد آن کنید.

برای خشک کردن، چادر و مانتو مشکی آنها را در سایه پهن کنید زیرا پهن کردن این گونه البسه در آفتاب باعث تغییر رنگ آنها و بور شدنشان می شود.اگر مجبورید چادر را در آفتاب خشک کنید آنرا از پشت پارچه روی بند بیاویزید.برای خشک کردن چادر مشکی با لباسشویی از دمای بالا استفاده نکنید.

 

جنس پارچه های چادر مشکی

 پارچه کرپ خاوریار(مهاراجه ایرانی): این پارچه که با این نام در بازار متداول است برای دوخت پوشش هایی همچون چادر و مقنعه مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه دارای تراکم بالا در سطح تار و پود هست و با توجه به تراکم بالای پارچه ، چادرهایی که با این پارچه تولید می شوند بر روی سر بسیار زیبا می ایستند. این چادرها به راحتی چروک نمی شوند و عمر طولانی دارند.پارچه کرپ نسبت به بقیه پارچه های رنگ تیره تر و دوام بیشتری داشته و مناسب برای کار و بیرون هست.همچنین قیمت این نوع پارچه نسبت به سایر پارچه ها مناسب تر می باشد.

اکنون می توانید مدل های متفاوت چادر با این جنس را در همین سایت سفارش دهید

پارچه ندا کره اعلا:این نوع پارچه نسبت به سایز پارچه ها سیک بوده و می توان سبک ترین پارچه به شما رود .پارچه مناسب برای مجالس مهمانی می باشد که گرانترین نوع پارچه هست.این نوع پارچه مقاوم در برابر پرز می باشد.

اکنون می توانید مدل های متفاوت چادر با این جنس را در همین سایت سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

تمامی حقوق برای گروه فرهنگی و تولیدی حجاب ماهک محفوظ است سیاست حفظ حریم خصوصی.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)